Agribex is hét eindejaarsmoment waar de hele sector samenkomt in Brussels Expo. Van akkerbouw tot veeteelt en van technologie tot beleid, iedereen loopt er rond tussen drie en zeven december. Ook ILVO en DjustConnect zijn weer aanwezig in hal 5 op stand 5200, met daarnaast het datadeel-eiland dat we samen met Fedagrim en verschillende toonaangevende fabrikanten hebben uitgewerkt
Wat er te zien is
Op de ILVO-stand brengen onderzoekers de nieuwste inzichten rond precisieveeteelt, AgriFood TEF en natuurlijk DjustConnect. Vlak ernaast vind je het datadeel-eiland, waar we samen met machinebouwers tonen hoe data vandaag door de hele keten stroomt: van bodemscans tot taakkaarten, van opbrengstdata tot rapportages voor afnemers en overheden. Bezoekers krijgen er meteen zicht op de praktische kant van datadeling: hoe het werkt, welke protocollen gebruikt worden en welke vragen leven rond datarechten en controle.
Waar we het vaakst vragen over krijgen
Onze DjustConnect Expert SpeedTalks (NL en FR) behandelen in korte presentaties de belangrijkste data-thema’s. Denk aan:
Langskomen, of toch even bellen?
We ontvangen je graag op Agribex. Kom zeker langs op het datadeel-eiland, waar ons team aanwezig zal zijn. De ILVO-stand vind je vlakbij in hal 5 op stand 5200.
Niet op de beurs maar wel zin om hierover in gesprek te gaan? Mail naar info@djustconnect.be of bel +32 498 64 30 72. We helpen graag.